• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

İLAÇLAMA NEDİR

 İLAÇLAMA NEDİR ?

Bir bölgenin yaşamsal alanının birden çok etkene yada belirli bir zararlıya karşı kimyasal ve biyolojik önlemler alınarak dezenfekte ve temizleme  işine denir.

İlaçlama ne zaman gereklidir? İlaçlama günümüzde kanunlarla sabitlenmiş zaman aralıklarında tekrarlanır. Özellikle yaşamsal alanlarında ilaçlanmaması çeşitli hastalıkları beraberinde getirir.

Kene ilaçlama, ve diğer ilaçlamalar nasıl yapılacağı bilinmiyorsa ve gerekli belgeler olmadan Sağlık Bakanlığı kontrolünde olmayan ilaçlar kullanılırsa çok ciddi sorunlara yol açmaktadır.Kene ilaçlama kırım kongo ateşli kanama hastalığını bulaştıran kenelerden sonra daha dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sağlığınızı ucuz ilaçlama yaptıran fakat kontrollerden geçmeyen kişi veya firmalara yaptırmayın.İlaçlama için muhakkak gerekli belgeleri isteyin.

Böcek ilaçlama hastalıkları git gide artmaktadır. Böceklerin sebep olduğu hastalıklar- ın önüne geçmek için ilaçlama yapılmalıdır.Son Yıllarda haşere ve kemirgen tüm yurdumuzda büyük bir sorun haline gelmiştir.İlaçlama böcek ilaçlama çalışmaları hız kazanmış sertifika zorunluluğu getirilmiştir. İlaçlama servisi olabilmek için artık Avrupa Birliği kriterleri doğrultusunda yeni  yasal düzenlemeler  yapılmış ilaçlama hususu yasal zemine oturtulmuş

Haşere ve  kemirgen  bulunan  ortamlarda mikrop  hızla üremekte  ve bizleri sağlıksız ortamlarda  yaşamak zorunda bırakmak tadır. Biz BETİS GENEL İLAÇLAMA   olarak size mikropsuz, sağlıklı ve temiz bir ortam vaat ediyoruz...

HAŞERE VE KEMİRGEN İLAÇLAMASINDA ÖNCÜYÜZ.MİKROPSUZ BİR ORTAM İÇİN BİZİ ARAYIN 

Kemirgenlerle Mücadele Özel Yöntemler Gerektirir..!

Kemirgen mücadelesinde; Kullanılan yöntemler ve yemler, kemirgenlerin türü, mücadelenin yapılacağı alanın bilgileri ( büyüklüğü, giriş çıkışları vs ) çok önemlidir. Bunların yanında kemirgen mücadelesinde başarılı bir sonuca ulaşmak için hizmet alacağınız firmanın ve firma elemanlarının konusunda profesyonel olması da çok önemlidir.

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır

Doğru ilaç
Doğru uygulama
Uygulamada süreklilik
haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet anlayışımızla Her semte 24 Saat servisi miz vardır.

Sprey uygulamasında ortamda açık gıda maddesi bulundurulmaz

BETİS GENEL İLAÇLAMA olarak sizlerle en sağlıklı hizmeti en ekonomik fiyata vermek için çalışıyoruz
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret169720
Takvim
SAAT
Hava Durumu