• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

BANKA TEMİZLİĞİ

  

Banka temizliği

Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir.

Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur. Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.

BANKA TEMİZLİĞİ

Son yıllarda gerçekten hayatımızın önemli bir parçası ve yaşamı haline gelen banka temizliğinden bahsetmek gerekirse ilk olarak çok kapsamlı olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı en ufak ekipmanından en büyük ekipmanına kadar son sistemle takip edilip uygulanması gerekmektedir. Gerek iç, gerekse dış ve çevre cephelerinde tetkikler tam olarak yapılmalı ve buna göre bir temizlik planı oluşturulup bundan sonra temizliğe başlanmalıdır. Duruma göre –çeşitli yerlere göre- temizlik aralıkları uzayabilir ya da kısalabilmektedir.BETİS Temizlik departmanı yaşamın en prestijli örneklerinden birisini sergileyen bankaları ancak bu şekilde kontrol altıla alabilmektedir. Bundan dolayı tetkikler tam olarak yapılmalı ve hijyen bakımından gereken hemen uygulanmalıdır.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret170936
Takvim
SAAT
Hava Durumu