• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

Peteklerin Alt Kısmı Isınmıyorsa

Peteklerin Alt Kısmı Isınmıyorsa

Kombi, kalorifer ve merkezi ısıtma sistemlerinde yaşanan yaygın sorunlardan biri de, sistem yüksek verimlilikle çalışsa bile peteklerin alt kısmının ısınmamasıdır. Yüksek oranda ısı kaybına ve dolayısıyla ısınma maliyetinin her ay biraz daha yükselmesine yol açan bu durum, petek ve tesisat temizlenmediği sürece devam edecektir. Tesisat üzerinden gelen suyun içindeki başta kireç olmak üzere pek çok yabancı maddenin petek diplerine çökmesi, alt bölümün ısınmasına mani olur. Servis ekibimiz, sizi yüksek faturalar ödemek zorunda bırakan bu probleme kısa sürede ve üstelik peteklerini sökmeden çözüm getirir. Yıkama makinalarımızla, tesisata bağlı bütün petekleri tek seferde ve sökmekle uğraşmadan derinlemesine temizliyoruz.

Petek Diplerinde Kireç Birikmesi
Ülkemizdeki şebeke sularının kireçli olduğu artık herkesçe biliniyor ve zaten bu sebepten ötürü hemen herkes bulaşık, çamaşır makinalarının su ısıtıcılarını korumak için özel kimyasal ürünler kullanıyor. Çamaşır ve bulaşık makinaları için bu özel ürünleri kullananlarsa ısıtma sisteminin de aynı kireçli suyu kullandığını ve peteklerin de metal malzemeden yapıldığını unutuyor. Nitekim kış boyunca durmaksızın kullanılan ısıtma sistemi defalarca şebekeden su çektiğinden, tesisat üzerinden peteklere gönderilen kirecin oranı da günden güne artıyor. Hızla metal yüzeylere yapışan kireçse yapısı gereği ortam sıcaklığı arttıkça, metal yüzeylere daha da fazla yapışma eğilimi gösteriyor. Sonuç olarak her geçen gün petek diplerine daha fazla kireç çökmesiyle önceleri ince bir tortu tabakası olan kireç, diğer maddelerin birikmesi nedeniyle yoğun bir balçık katmanı halini alıyor.

Petek İçlerinin Temizliği
Tesisattan gönderilen sıcak su devridaimini bloke eden kireç katmanı, petek diplerine sıcak su ulaşamadığı için alt bölümlerin daha az ısınmasına yol açar. Zamanla kireç tabakasının daha da yoğunlaşmasıyla üst kısım olmadığı gerektiği gibi ısınırken alt bölümler tamamen soğuk kalmaya başlar. Sorunu gidermenin en pratik yolu olarak petek temizleme makinaları kullanan servis ekibimiz, makul fiyatlarla ve zahmetsizce sisteme bağlı peteklerin tamamını tek seferde, sökmeden temizler. Kullandığımız özel kimyasal çözücüler sayesinde petek içlerinde ve daha önemlisi tesisatta artık kalmadığından, temizlik işleminden hemen sonra petekler eskisi gibi sorunsuz ısınmaya başlar.
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret169722
Takvim
SAAT
Hava Durumu