• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Evde Yaşlı Bakımı

Evde Yaşlı Bakımı

Bu sayfamızı okuyorsanız Yaşlı ebeveynleriniz bizler için ne kadar değerli olduklarını anlatmaya çalıştık.
Doğanın gereği yaşlılık hepimizin karşılaşacağı hayatın bir zaman aralığıdır.
Günümüzün şartlarında yaşlanan Anne ve Baba’nızın yanında pek fazla bulunamıyorsanız, onların günlük hayatlarını kolaylaştıracak bir yardımcı almak istiyorsanız gözünüz arkada kalmasın diye İPEK YOLU Danışmanlık ve Bakıcılık olarak bizler, işinde uzman müşteri temsilcilerimizle aradığınız doğru Yaşlı bakıcı personelini bulmakla sizlere yardımcı oluyoruz.
Bugün biz gençler, bir gün bizde yaşlı olacağımızı düşünerek yaşlılarımızın yanında oluyor onların istediği ilgiyi, özveriyi, şefkati en iyi şekilde işinin uzmanı İzmir Yaşlı bakıcı olarak deneyimli personellerimizle sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.
Sadece Erzurum’ da değil, Erzincan, Kars ve Türkiye’nin çok değişik kentlerinden de bu hizmetimizi alan ailelerimizin duası bizleri her geçen gün daha da gururlandırıyor. Sizlere en iyi hizmeti vermek bizim, bir numaralı kuralımızdır. Değerli Anne ve Baba’nıza ya da Ebeveynlerinize günlük hayatlarında onlara yardımcı olacak bir Yaşlı bakıcı elemanı arıyorsanız. Bizimle Yaşlı Bakıcı arıyorum İrtibatına geçiniz.
 

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret93989
Takvim
SAAT
Hava Durumu