• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

Çocuk Bakıcılığı

ÇOCUK BAKICILIĞI

Çocuk Bakıcılar Günümüzde çalışan ya da çalışmayan çocuk sahibi olmuş tüm annelerin en önem verdiği konulardan bir tanesidir. Her anne baba çocuğunu emanet edecek ya da çocuğunu büyütürken destek alacak bakıcının en güvenilir en sevecen en eğitimli bakıcı olmasını ister fakat iş bakıcı seçmeye gelince nelere dikkat etmesi gerektiklerini bilemeyebilirler. Bu konuda ailelere destek olmak adına bakıcı da bulunması gerekli özellikleri sizinle paylaşmak istedik.

Çocuğunuzun bebeklik dönemden çıkıp 12 aylık ve üzeri olduğunu düşünürseniz bakıcı seçerken çocuğunuzun da yanınızda olması size doğru bakıcı ile ilgili ipuçları verebilir. Yıllardır yaptığımız aile-bakıcı görüşmelerinde ebeveynleri ile birlikte gelen çocuklar bakıcı seçerken ailelerine bir takım sinyaller verir. Bakıcının görüşmeye girdiği andan itibaren çocuk ile kuracağı temas neredeyse ilk dakikalarda başlar . Örneğin toplantıya girip hemen kendini anlatmaya başlayıp bakacağı çocuk ile ilgilenmeyen, göz göze gelmeyen bir bakıcının vereceği güven mi ya da ilk görüşmede çocuğunuz ile temas kurup onunla iletişime geçmeye çalışan bir bakıcı adayı mı daha güven verir?

Bunun yanında ailelerin İPEK YOLU’ na başvurmadan önce nasıl bir profilde bakıcı istedikleri konusunda net olmaları bu süreci daha hızlı ve net kullanabilmemizi sağlar. Aile kendine şu soruları sormalıdır. Talep ettikleri adayların yaşları, eğitim durumları, çalıştırmak istedikleri saatler ya da günler, bakıcıdan beklenilen görevlerin neler olduğu hatta bakıcıya vermeyi planladıkları maaş gibi. Bu bilgiler konusunda net olan aile görüştüğü adaylar arasından beklentilerine en uygun kişiyi seçme konusunda her zaman bir adım ileride başlar bu sürece.

Karar verme aşamasında ise çocuklarına ve aile düzenlerine en yakın olduklarını gözlemledikleri bakıcıyı birlikte karar alarak seçmeleri de önemlidir.

Peki biz İPEK YOLI BAKICILIK Ve DANIŞMANLIK olarak bakıcı mülakatlarında kişileri firma portföyüne dahil etmeden önce nelere dikkat ediyoruz; bakıcının her şeyden önce ulaşılabilir bir referansı olmasına, daha önce çalışmış olduğu bu referansından neden ayrıldığına, çocuk bakımı ile ilgili eğitime ve gelişime açık olup olmadığına, bu işi sadece ihtiyaçtan mı yoksa gerçekten severek yapıp yapmadığına özellikle duyarlıyız. Çünkü bu iş her ne kadar adı çocuk bakıcılığı işi olsa da sevgi gerektirir, özveri ve sabır gerektirir...

Talep eden bakıcı adaylarına eğitim programları uygularız. Bu eğitimler bakacağı çocuğun yaş grubuna göre gelişimine uygun beslenme alışkanlıklarından, oyun seçeneklerine, o yaş gruptaki çocuklara hitap şekline ve nasıl yaklaşım sergilenmesi gerektiğine kadar bilgiler içermektedir.

Son olarak da aile bir bakıcı üzerinde karar vermiş ise tüm prosedürler uygulandıktan sonra evrak işlemleri (sabıka kaydı ikametgâh, sağlık raporu talep edilir ise kan testleri ) yapılır. İşe başlangıç tarihi itibari ile belirli aralıklar ile süreç firmamız tarafından takip edilir.

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret169721
Takvim
SAAT
Hava Durumu