• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

BETİS DEZENFEKSİYON
1994 yılı itibari ile Erzurum da kurulan BETİS Dezenfektan ve İlaçlama şirketi ilaçlama alanında Erzurum başta olmak üzere Doğu Anadolu bölgesi ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir.
Erzurum un en köklü şirketi olan BETİS Dezenfektan ve İlaçlama şirketi kurulduğu günden beri Ziraat Mühendisleri, Veteriner leri ile birlikte tamamen bilimsel araştırmalar yaparak teknik tecrübesi ile en güvenilir şirket olma özelliği taşıyan ve sağlık açısında halkımıza en üst seviyede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
2009 yılında tüm Dünyada olduğu Türkiye de vuku bulan H1N1 domuz gribine karşı yapmış olduğu mücadelede tüm Türkiye nin takdirini kazanmıştır.
BETİS Dezenfektan ve İlaçlama 2009 daki edinmiş olduğu tecrübeli ve güvenilir şirket olması münasebeti ile 2019 yılında Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Covid-19 adı verilen hastalığa yol açan koronavirüs salgınına karşı da kurumlar ve kuruluşların dezenfektan çalışmaları için ilk tercih edilen şirket olmuştur.
Bizlere güvenen Tüm kurum, kuruluş,  Belediyelerimize ve halkımıza teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret168715
Takvim
SAAT
Hava Durumu