• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastane temizliği çok hassas bir konudur. İşini iyi bilen insanların temizlik yapması gerekir. Çok hassas davranılmalıdır. Bu nedenle hastane temizliğinde güvenilir bir şirketle çalışmak büyük ciddiyet gerektirir. Hastane temizlik şirketlerinde altında çalışan elemanların da kaliteli ve işini iyi bilen eğitim almış insanlar olmalıdır.

Hastane temizliğinde çok daha hassas olunması gereken alanlar vardır. Bunlar: ameliyathane, sterilizasyon ünitesi, yoğun bakım, diyaliz ünitesi ve bu odadaki eşyalardır. Bu bölgelerde çalışan temizlik şirketi işine hâkim olmalı ve iyi bir temizlik işi çıkarmalıdır. Ameliyat temizliğinde görevli olan personel bu işin eğitimini almış olması gerekir. Ameliyathanede çok daha farklı ve özel temizlik bezleri ve kovalar kullanılmalıdır. Çamaşır suyu ve ya alkol kullanımı ile mikroplar öldürülür. Fakat bu temizlik için ideal bir karışım hazırlanması gerekir. Bu da çok hassas bir noktadır. Bunu yapan temizlik şirketinin bu konuda bilinçli olması çok mühimdir. Burada çalışan elemanın da bu konu hakkında özel olarak eğitilmiş olması gerekmektedir. Fazladan kullanılan bir dezenfektan ölümcül sonuçlar doğurabilir. Erzurum hastane temizliğinde işinizi şansa bırakmayın.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret93989
Takvim
SAAT
Hava Durumu