• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

PEDAGOG HİZMETİ

Pedagog Hizmeti

Pedagog hizmeti

Pedagog Hizmeti Pedagoglarımızın hizmet sahaları şu şekilde sıralanabilir.

· Davranış bozuklukları

· Öğrenme ve dikkat bozuklukları

· Özürlü çocuklar rehabilitasyonu

· Düşük ve yüksek IQ üzeri çalışmalar

· Anne-çocuk ilişileri

· Öğretmenlik ve rehberlik hizmetleri

· Çocuk terbiyesine yönelik destek programları

· Terapi görüşmeleri

· Zeka geriliği ve/veya üstün zeka

· Okul başarısızlığı ve uyumsuzluğu,

· Yaygın gelişim bozuklukları

İPEK YOLU, davranış bozukluğu, öğrenme problemi, dikkat bozukluğu gibi sorunlar için, çocuklara özel pedagog hizmeti sunmaktadır. Portföyünde, profesyonel ve alanlarında uzman pedagoglar ile çocukların gelişimine önem veren ipek yolu Danışmanlık firmasını arayarak, pedagog hizmeti talep edebilir ve uzman pedagoglarımız ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret172260
Takvim
SAAT
Hava Durumu