• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

GENEL OLARAK BAKICI HİZMETLERİMİZ

İPEK YOLU BAKICILIK HİZMETLERİ

             Evde hasta bakmak oldukça zor sürecin başlangıcını ifade etmektedir. Çünkü hastanın durumu ev içerisinde yaşayan herkesin fiziksel ve psikolojik olarak yıpranmasına, yorulmasına neden olacaktır. Bu durum tedavi süreci boyunca devam edeceğinden dolayı hasta bakıcı desteği alarak hastanızın evdeki tedavi sürecinin profesyonel olarak sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kendinize zaman ayırabilir, dışarıya çıkarak günlük aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu durum hem fiziksel hem de psikolojik olarak kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır.
            Hasta bakıcı hizmeti almak hastanın gerektiği şekilde bakılmasını sağlamanızı da kolaylaştıracaktır. Hasta ilaçlarının zamanında kullanılması büyük öneme sahiptir. Hasta bakıcı hizmeti ile ilaç saatleri aksatılmadan kullanılmaktadır. Ayrıca hastaların kişisel bakım ve temizlikleri profesyonel bir anlayışla karşılanarak hastanın sağlığına sorunsuz bir şekilde kavuşacağı bu süre içerisinde rahatsız yaşamasının önüne geçilmektedir.
            Hasta bakıcı, , Yaşlı Bakımı, Refakatçi & Evde Bakım Hemşiresi, Yatılı Bakıcı Hizmetleri, Ev Yardımcıları Bebek Hemşiresi, Erzurum, Kars ve Erzincan illerin de hasta bakıcı arayanlar için hizmet sağlamaktadır. Ankara hasta bakıcı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hizmet sağlayan firmamız alanında uzman hasta bakıcı personelleri ile zor günlerinizde yanınızda olmaktadır. Sizler kariyerinize devam ederken personellerimiz evinizde hasta bakıcı hizmeti sağlayarak hastalarınızın ilgisiz kalmasının önüne geçecektir. Her koşulda elinden gelen çabayı gösterecek olan hasta bakıcı personellerimiz bu alanda gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşmaktadır.
            Sevdiklerinizin sizler için değerinin farkında bir anlayışla hizmet sağlayan hasta bakıcı Ankara personelleri bu alanda hem hastanın hem de sizlerin memnuniyetini sağlamak için çaba göstermektedir. Profesyonel olarak hasta bakıcı Erzurum, Kars ve Erzincan da, Yaşlı Bakımı, Refakatçi & Evde Bakım Hemşiresi, Yatılı Bakıcı Hizmetleri, Ev Yardımcıları Bebek Hemşiresi, hizmeti sağladığımızdan dolayı hastaların ne zaman nelere ihtiyaç duyacağının farkındayız. Bu nedenle hastalar için en konforlu ve rahat ortamı sağlamak için elimizden gelen her şeyi kullanmaktayız.
            Yaşlı bakıcı, , Yaşlı Bakımı, Refakatçi & Evde Bakım Hemşiresi, Yatılı Bakıcı Hizmetleri, Ev Yardımcıları Bebek Hemşiresi, hizmetimiz ile kişisel bakımını ve günlük işlerini kendisi gerçekleştiremeyecek olan yaşlı insanların yanında olarak onlara yardımcı olduğumuz için memnuniyet duyduğumuzu bu noktada hatırlatmakta fayda var. Yaşlı bakıcı hizmeti ile büyüklerimize saygılı ve anlayışlı bir ahlak anlayışıyla çalışmaktayız. Gerek kişisel gerekse evin düzeninin sağlanması gibi farklı işleri yaşlı bakıcı hizmetimiz bünyesinde sağlamaktayız. Hasta bakıcı Erzurum, Kars ve Erzincan da yaşlı bakıcı, , Yaşlı Bakımı, Refakatçi & Evde Bakım Hemşiresi, Yatılı Bakıcı Hizmetleri, Ev Yardımcıları Bebek Hemşiresi, hizmetlerimiz ile sizlerin yanında olan bir anlayışla çalışmaktayız. İş hayatının sizlere yüklediği sorumlulukların farkında olarak evdeki sevdiklerinize sevgi, iyilik ve şefkatle yaklaşarak memnuniyetlerini sağlamak temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.
Bakıcı Seçerken İlk  Olarak Bakıcı Hangi Kriterlere Sahip Olması Gerektiğini Belirleyin
Çocuğunuz için seçeceğiniz bakıcının kriterleri önceden anne ve babalar arasında konuşulup belirlenmelidir.
 
Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda bakıcı aramak işinizi hem netleştirir hem de kolaylık sağlar. Yaş aralığı kaç olmalıdır? Eğitim seviyesi nasıl olmalıdır? Çocuğunuza ne gibi katkı sağlamalıdır? Beklentileriniz nelerdir? Bu gibi soruların cevaplarını önceden belirlerseniz, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Kalıcı ve Uzun Süreli Bakıcı Seçmeye Özen Gösterin
Çocuklarınız belki sizlerden daha fazla bakıcısıyla vakit geçirecek, ona alışacaktır. Sürekli bakıcı değiştirmek çocuklarınızın psikolojisini olumsuz yönde etkiler.
Bakıcınız Çocuğunuzla Olan İletişimini Gözlemleyin, Diksiyonu Düzgün Bakıcılar Tercih Edin
Bakıcılarınızı seçerken çocuğu olan kişiler seçmeye önem verirseniz, sizin çocuğunuzla da daha kolay iletişime geçecektir. Çocuğunuz günün büyük bir kısmını bakıcısıyla birlikte geçireceği için kullandığı dili benimseyecektir.
Eğitimli, Tecrübeli, Referanslı Bakıcılar Seçin ve Mutlaka Onların Referanslarıyla Görüşün
Tercih ettiğiniz bakıcınızın referansları olmasına dikkat edin ve referanslarıyla mutlaka görüşün. Kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını alarak doğru bir tercih yapmanızı kolaylaştırabilirsiniz
Sigara Kullanmayan Temiz, Sabırlı ve Güler Yüzlü Bir Bakıcı Olması Konusunda Titiz Davranın
Bakıcı adayınızı kesinlikle sigara kullanmayan adaylar arasında seçin.
Bakıcınızı Mutlaka Bu İşi Profesyonel Olarak Yapan İŞKUR’a Bağlı Kurumsal Firmalardan Temin Edin
Bakıcı bulmak, hatta adayları elemek, görüşmek bile oldukça meşakkatli bir iştir. En değerli varlıklarınızı tanımadığınız birine emanet etmek ise oldukça zor bir durumdur. Bu zor kararları verirken sizlere destek olabilecek, deneyimleriyle sizleri yönlendirebilecek, sizi bu büyük yüklerden bir nebze olsun kurtarabilecek kurumsal insan kaynakları firmaları sizlere bu konuda fazlasıyla yarar sağlayacaktır.
Hasta ve Yaşlı Bakıcı
Kendi evimde onurlu şekilde yaşlanmak istiyorum. Kim benim yanımda olacak?
Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlı veya hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz. Doktor/hemşire tarafından bakıcılarımıza bildirilen görevler profesyonel olarak yerine getirilir. Hayati önem taşıyan bulguların takibi (kalp/nabız/tansiyon/solunum/ateş ölçümü), hastanın (varsa) alması gereken ilaçların takibi, (varsa) doktorun vermiş olduğu egzersizlerin düzenli olarak yaptırılması, odanın temiz ve düzenli tutulması, hastanın günlük ihtiyaçları ve kişisel bakımı için gerekli desteğin verilmesi (banyo, wc ihtiyacı vs.) hastaya beslenme desteğinin sağlanması gibi görevleri üstlenecek ve verilen psikolojik desteğin yanı sıra, hastanın kaliteli zaman geçirebilmesi için ona arkadaşlık edecek deneyimli hemşire veya refakatçi ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman personellerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret170936
Takvim
SAAT
Hava Durumu