• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

EV İLAÇLAMA

  Sağlık Bakanlığından ilaçlama alanında  yetkili olan şirketimiz BETİS GENEL İLAÇLAMA  tüm kapalı ve açık alanlarda  Haşere ilaçlama alanında da sizlere hizmet vermekteyiz.   İlaçlama doğru şekilde yapılmadığı takdirde size ve yaşadığınız çevreye ciddi zararlar verebilmekte ve maalesef ülkemizde de yanlış ilaçlama yüzünden sıklıkla zehirlenme vakaları görülmektedir.   

İlaçlama konusunda deneyimlerimiz ve uzman kadromuz size ve bulunduğunuz ortama zarar vermeden haşerelerin uzaklaştırılmasına, sizin ve sevdiklerinizi güven içinde ve sağlıklı ortamlarda yaşayabilmenize yardımcı olmaktadır      

 Şirketimiz hatalı ilaçlamanın önüne geçerek sizlere  en sağlıklı ve garantili ilaçlama hizmetini sunmaktadır.Sizlerde ilaçlama işini ciddiye alan, alanında uzman şirketimize güvenin, sağlıklı ve sadece haşerelerin zarar gördüğü bir ilaçlama için bizi arayın    

Sizleri bulunduğunuz yerden ayırmadan ve size vakit kaybettirmeden mekanınızı anında ilaçlıyoruz. Sizde iş ortamınızdan ya da evinizden ayrılmadan güvenli,  sağlıklı ve haşeresiz bir ortama kavuşuyorsunuz.                                  

  KAPALI ALAN JEL İLAÇLAMA                    KAPALI ALAN İNSEKTİSİT UYGULAMA    

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapalı Alan Haşare Mücadelesi: Ev, işyeri, lokanta, fırın, hastane, otel, gıda depoları, gıda üretim tesisleri ve benzeri yerlerde yapılan kalıcı ilaçlama türüdür.
İlaçlama yapılmadan önce; uzman personelce mücadele edilecek alan etüd edilir. Uygulanacak mücadele şekli, kullanılacak ilaç ve makine cinsleri belirlenir. Müşterinin de istekleri dikkate alınarak belirlenen çalışma planı uygulamaya konulur.

Kapalı alanlardaki haşere mücadelesi; hamamböceği, tahta kurusu, karınca, bit, pire, kene, güve, kırkayak, örümcek ,karasinek, sivrisinek gibi böcekgillerle ve kemirgenlerle (fare,sıçan) mücadele olmak üzere iki alanda yapılmaktadır. Kapalı alanlarda haşare mücadelesinde spreyleme, jel ve fumigasyon yöntemlerinden biri veya birkaçı birden uygulanmaktadır.  

Belirli periyotlar halinde problem alanları sık sık kontrol edilerek haşare üremesi önlenmektedir.

Gıda üretim yerleri ile günlük kullanılan yerlerde kokusuz ,leke bırakmayan ilaçlar ve jeller kullanılmaktadır.

Gıda üretim yerleri ile günlük kullanılan yerlerde kokusuz ,leke bırakmayan ilaçlar ve jeller kullanılmaktadır

Betis Genel İlaçlama , İl Sağlık Müdürlükleri ve Belediye denetlemelerine tabi gıda üretim tesisleri ve işyerlerine ilaçlama raporları vermeye yetkilidir. 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret103833
Takvim
SAAT
HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

CAS numarası: 

7722-84-1

EC Numarası: 

231-765-0

PubChem: 

784

ChemSpider: 

763

Donma noktası : 

-0,43°C

Kaynama noktası : 

150,2°C

Molar kütle: 

34,0147 g / mol

Yoğunluk: 

1.135 g/cm3 (20 ° C, 0) 1.450 g/cm3 (20 ° C, saf)

Asitlik (pKa): 

11.75

Kırılma indeksi (nD):

 1,4061

Viskozite: 

1.245 cP (20 ° C)

Dipol moment: 

2.26 D

 

Açıklama

Standart Verileri
Kimyasal formülü H2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2Oçözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.

Genel Bilgi

 Üretim ve Reaksiyonları

Hidrojen peroksit doğada kar ve yağmur içerisinde az miktarda bulunmaktadır. Eski zamanlarda baryum oksidin havada 500°C’ye ısıtılması ile elde edilen baryum peroksidin sülfat asidi ile muamelesinden elde edilmekteydi.

 BaO2 H2SO 4  -- › BaSO 4 H22
Suyun elektrolizi esnasında katot çevresinde meydana gelir Etil antrakinonun otoksidasyonundan elde edilebilmektedir. Derişik sülfat asidi elektroliz edildiğinde peroksidisülfat asidi elde edilir. İkincil reaksiyon olarak oluşan maddenin su ile reaksiyonundan hidrojen peroksit elde edilebilmektedir.

H2S28 2H2O -- › 2H2SO4 H2O2

Kullanım Alanları

Kimya
% 3’lük çözeltisi oksijenli su olarak,% 70’lik çözeltisi organik maddeleri ve anorganik iyonları oksitlemede kullanılmaktadır.0 luk çözeltisi perhidrol adı altında bu sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

Tekstil
% 30-50 arasındaki konsantrasyonları tekstil sanayiinde pamuklu kumaşları beyazlatmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Hijyen
% 3-4’lük çözeltisi oksijenli su olarak mikrop öldürücü,temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Gıda
Gıda maddelerinde beyazlatıcı olarak kullanılabilmektedir.

Kozmetik
% 3-6’lık çözeltisi kozmetik sektöründe saç boyalarında katkı maddesi olarak ve saç sarartılması amacıyla kullanılmaktadır.

Su
Su arıtma sistemlerinde Trihalometanlar ve haloasetik asitleri azaltırken, su arıtmada hidrojen peroksit,koku azaltma,su tadı değiştirme,ozon miktarını artırma veya azaltma maksadıyla kullanılmaktadır.


Tarım
Hidroponik olarak bazı çiftçilik sulama çözümlerinde hidrojen peroksit zayıf solüsyon halinde kullanılmaktadır.

Patlayıcı
Bu sektörde organik peroksit patlayıcısı oluşturmak için kullanılmaktadır.

 

Hava Durumu