• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.

HAKKIMIZDA 1994 Yılından itibaren Erzurum başta olmak üzere Tüm Türkiye genelinde ilaçlama sektörümde  hizmet ve BETİS Temizlik ve Evde Bakım Merkezi olarak Sağlık Bakanlığından yetkili olup  Evinize Ofisinize Profesyonel Temizlik çözümleri ile birlikte Evlerde Bebek, Çocuk, Yaşlı, Engelli bakım hizmetleri ile  Kurumsal çalışma yapan Betis güvenilir ve profesyonel kadrosu ile sizlere  Temizlik, İlaçlama ve Evde Bakım Servisi ile sizlere en iyi hizmeti vermekle beraber Şirketlere  Evinize Ofisinize Profesyonel Temizlik çözümleri sunmaktadır
Ev, fabrika,okul, hastane,firma, firmalar temizlik firmaları, gibi bir çok mekana temizlik hizmeti sunar.  Ev temizliği ofis temizliği ve fabrika temizliği yapan BETİS Temizlik ve İlaçlama  profesyonel hizmet ile lider şirketler arasındadır.
1

   A - Günlük Temizliğin Detayları 
 Temizlik yapan personel öncelikle temizlik yapılacak olan bölgedeki tüm çöpleri toplayarak, çöp poşetlerini değiştirir.Eşyaların tozu alınır.Toz alma işlemi en üstten başlayıp aşağıya doğru inerek, tüm dolap, masa, sehpa, koltuk, sandalye vs. eşyaların tozu uygun temizlik maddesi ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır.Bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır.Eşyaların temizliğinden sonra zeminlerin temizliği yapılır.
 -Zeminde mevcut ise halı zeminler vakumlu elektrik süpürgesi ile süpürülür.
 -Sert zeminler ise zemin türüne göre uygun bakım maddesi kullanılarak presli kova ve moplarla silinir.
 -Tuvalet, banyo gibi enfeksiyon riskli yüksek saniter alanlar dezenfekte özellikli maddeler ile temizlenir. Bu bölgelerde kullanılan bez,fırça vb. malzeme kesinlikle diğer alanlarda kullanılmaz.

B - Haftalık Temizlik Hizmetleri :
Haftalık temizlik hizmetleri genellikle hafta sonu günlerinden birinde sabah saat 09.00 'da başlayıp bitene kadar devam eder.Günlük temizliğe nispeten daha geniş bir zamana yayılabilen bu hizmette daha detaylı bir temizlik yapabilme olanağı vardır.Günlük temizlik hizmetinde yapılan temizlik tekrarlanır.Temizliğe ek olarak her gün temizlenmesi gerekmeyen veya mümkün olmayan dolap üstleri, bilgisayar, fotokopi vb. cihazların altları, masa ve sandalye ayakları, duvarlarda bulunan resim ve pano çerçeveleri, depo ve arşiv bölümleri kalorifer petek aralıkları, yangın söndürme cihazları gibi alet ve ekipmanın tozları alınır.
 -Tüm kapılar silinir. - Ofis duvar ve tavanlarında örümcek ağları temizlenir.
 - Aydınlatma düğmeleri ile telefon apreyleri silinir.
 - Camlar içli-dışlı silinerek doğramalar silinir.
 - Saniter alanlarda her gün yapılamayan kapılar ve fayansların dezenfektesi ve temizlikleri sağlanır.
 - Bakım sözleşmesinde belirtilmesi durumunda bahçe,ara yollar vb. dış çevrede birikmiş yaprak, kağıt, şişe gibi atıklar toplanarak mıntıka temizliği sağlanır.
 -Gerekli görülürse özellikle yaz aylarında çöp bidonları ilaçlanarak, çevrede sinek oluşumu önlenir.
C - Aylık Temizlik Hizmetleri :
Aylık temizlikte belli periyotlar çerçevesinde yapılır.Jaluzi Temizliği:Üç ayda bir kez yapılması gereken bir hizmettir. Aydınlatma malzemelerinin temizliği: Bu hizmetin altı ayda bir yapılması gerekmektedir.Duvar Temizlikleri: Yalnız yağlı boya ve saten boyalı duvarlar için yapılabilen bu hizmet ,uygun yağ çözücü maddelerle kullanılarak duvarların silimi yapılır. Bu hizmet yapılırken duvarların bazı lekeleri zamanla emebileceği bilinmelidir.Ayda bir defa taş zeminler makineler ile yıkanır ve derz arası temizliği yapılır.
EV TEMİZLİĞİ:
Ev temizlik hizmetimizde bütün personellerimiz yaşanılan yerin öneminin bilincindedirler.Ev temizlikleri tür olarak evin durumuna göre bir kaç çeşittir..Ev durumuna göre eşyalı (dayalı-döşeli),yeni boş ev (taşınma öncesi veya taşınma sonrası),yangın sonrası (boya-badana dahil yapılmaktadır),su ve sel baskını sonrası temizlik.
Hizmet taleplerinizde gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanlar firmamızca gönderilerek sizden ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.  

* Ofis ve Büro Temizliği:
Ofis temizlikleri günlük hizmet olabildiği gibi haftalık ve aylık temizlik olarak da yerine getirilir. Ofis ve büroların temizliği hakkında bize ulaşarak, { (0442 ) 233 73 96 } temizlik hizmetleri periyotları hakkında bilgi alabilirsiniz.
* Fabrika İşyeri Temizliği:
İş yerleri ve fabrikaların belirli sürelerle ve periyolarla temizliğini kapsar. Sadece cam temizlik hizmeti olabildiği gibi genel bir temizlikte yapılabilmektedir.Fabrika ve işyerinizde çalışma konunuza özel dezenfekte ve temizleyiciler ile temizlenecek bölgeye müdahale etmekteyiz. Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizi isteyebilir, periyodik temizlik konusunda hizmet anlaşması talep edebilirsiniz.Fabrikanız için temizlik personeli tedariği için bize ulaşabilirsiniz.
* İnşaat Sonrası Temizlik:
İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlikler, taşınma öncesi ve sonrası tüm boş mekanların temizliğini kapsar.
* Dış Cephe ve Cam temizliği:
Plaza, bina, apartman, işhanı v.b. çok katlı binaların dış cephesi kule vinç ile,askılı asansör ile veya iskele yardımı ile temizlik yapılmaktadır.
* Banka ve Market temizliği:
Daimi temizlik ve bakım sözleşmesi yapılarak,şartlar içerisinde düzenli banka veya vardiyalı sistemle market reyon, zemin ve büro temizliği yapılır
* Sağlık Kuruluşları:
Kimyevi atık maddelerin özel araçlara yerleştirilmesi ileri hijyen ortamlarının sağlanması ve korunması ile birlikte temizliğin sürekliliği sağlanır.
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret93987
Takvim
SAAT
Hava Durumu