• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

Gündüz(mesaili)Yaşlı Bakıcısı;

Gündüz(mesaili)Yaşlı Bakıcısı;

Gündüz Yaşlı Bakıcısı, haftanın 6 günü sabah/akşam olarak çalışır. Mesai bitiminde kendi evine gider. Bu süre zarfında üstüne düşen görevlerini en iyi şekilde yerine getirir. Haftanın bir günü izin hakları olur ve bu süreyi dışarda geçirirler, karşılıklı konuşarak bazı yaşlı bakıcıları bu günü yaşlının yanında da geçirmek isteye bilirler.
Sizlerin talebi doğrultusunda eğer Bakıcı kendi ihtiyaçları için iznini dışarıda geçirmek isterse, değerli yaşlılarımız yalnız kalmasın diye o gün için sizlere bir günlük personel de verebiliriz.
İPEK YOLU Danışmanlık ve Bakıcılık ltd.şti olarak biz bugüne kadar temin ettiğimiz yaşlı bakıcılarımızla Başta Erzurum olmak üzere Erzincan, Kars ve birçok ilde her geçen gün sizlerin memnuiyetiyle bu işimizi yerine getiriyoruz.
Doğru iş doğru eleman sloganımızla sizlerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Yaşlı bakıcı elemanı arıyorum diyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret170936
Takvim
SAAT
Hava Durumu