• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Gündüz(mesaili)Yaşlı Bakıcısı;

Gündüz(mesaili)Yaşlı Bakıcısı;

Gündüz Yaşlı Bakıcısı, haftanın 6 günü sabah/akşam olarak çalışır. Mesai bitiminde kendi evine gider. Bu süre zarfında üstüne düşen görevlerini en iyi şekilde yerine getirir. Haftanın bir günü izin hakları olur ve bu süreyi dışarda geçirirler, karşılıklı konuşarak bazı yaşlı bakıcıları bu günü yaşlının yanında da geçirmek isteye bilirler.
Sizlerin talebi doğrultusunda eğer Bakıcı kendi ihtiyaçları için iznini dışarıda geçirmek isterse, değerli yaşlılarımız yalnız kalmasın diye o gün için sizlere bir günlük personel de verebiliriz.
İPEK YOLU Danışmanlık ve Bakıcılık ltd.şti olarak biz bugüne kadar temin ettiğimiz yaşlı bakıcılarımızla Başta Erzurum olmak üzere Erzincan, Kars ve birçok ilde her geçen gün sizlerin memnuiyetiyle bu işimizi yerine getiriyoruz.
Doğru iş doğru eleman sloganımızla sizlerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Yaşlı bakıcı elemanı arıyorum diyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret93990
Takvim
SAAT
Hava Durumu