• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN
BETİS DEZENFEKTAN YERİNDE KAMPANYA

 BETİS DEZENFEKTAN YERİNDE KAMPANYA

#Evdekalerzurum

Corona virüs salgını ile ilgili gelişmelerin artmasının ardından dezenfeksiyon talepleri de patlama yaşandı.

Çalışmayı sürdüren kurum ve kuruluşlar, iş yerleri, sağlık tedbirleri kapsamında düzenli dezenfeksiyon hizmeti için terübeli Saglık Bakanlığından yetkili güvenilir, sorumluluk bilincinde olan firmaları tercih ediyorlar.

26 yıldır Erzurum ve Doğu Anadolu bölgesinde ilaçlama,  dezenfektan ve temizlik sektöründe hizmet veren , 2009 da H1N2 domuz gribine karşı yapmış olduğu çalışmalar ile büyük bir tecrübe edinen ve bu tecrübesi ile koronavirüs salgınına karşı da yapmış olduğu çalışmalar ile göz dolduruyor.

BETİS İlaçlama, dezenfekte ve temizlik şirketi sahibi İş insanı ve Genel koordinatörü Mehmet Nuri ALİM, bugüne kadar  bir çok kurum, kuruluş, kafe, site, güzellik merkezleri ve evlerde dezenfeksiyon çalışmalarının hızla devam ettiğini COVİT 19 in tedbir amaçlı olarak yayılmamasına karşı yapmış olduğu dezenfeksiyon çalışmalarında  son derece başarılı olduklarını dile getirdi.

Değerli halkımızın Korona virüs KOVİD 19 dan tedbir amaçlı olarak daha çok yararlanabilmesi için de bir kampanya başlattıklarını Erzurum halkı için 7/24 saat çalıştıklarını belirten Alim, biz her zaman sizin yanınızdayız, yeter ki siz evinizde kalın diyerek ekiplerimiz sizlerin emrinde dir dedi.

Kullandığımız dezenfektanlar 250 nin üzerinde KOVİT 19 da dahil olmak üzere bakteri, virüs, mantar lara karşı etkili olduğunu Erzurum halkının evlerinde güven içerisinde kalabilmeleri için biz 26 senedir olduğu gibi bundan sonrada bir telefonla ekiplerimiz  halkımızın hizmetindedir  dedin

Dileyen her kes bize 0 442 233 73 96 – 0 532 521 93 84 telefonlarından veya www.betisilaclama.com – www.betistemizlik.com dan ulaşabileceklerini belirttiler

  
759 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret168753
Takvim
SAAT
Hava Durumu