• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN
BOYA BADANA İŞLERİ

Biz de yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ve işçilik, olmazsa olmazlarımızdır.

Sizde küçük büyük her türlü boya badana işleriniz için bizi arayarak anında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey bize whatsapp dan boyanmasını istediğiniz kısımların resimlerini atmanız ve iş hakkında kısa bilgi vermeniz yeterlidir. Büyük çaplı boyanacak alanlar için keşif yapıyoruz.(whatsapp hattı:05382837673)

 

Boya badana öncesi tüm zemin ve eşyaları örterek olası boya damlaları ve dökülmeler den muhafaza ediyoruz. İş bitiminde tek bir küçük damla bırakmadan evinizi tertemiz olarak teslim ediyoruz.İşimizde bizi yarı yolda bırakmayan ve müşterilerimize karşı mahcup duruma düşürmeyen kalite de boyalar kullanıyoruz . Bunun yanında uzun ömürlü, kokusuz ve silinebilir boyalar olmasına da dikkat ediyoruz.Evine hemen taşınmak veya boya badana işini en kısa sürede aradan çıkarmak isteyen kişiler için boyacı ekibimiz ile bir günde boya badana işinizi bitirip teslim ediyoruz.


ALÇI BOYA KARTONPİYER ASMATAVAN,ALÇI,SIVA, BOYA USTASI - KARTONPİYER ASMA TAVAN USTASI, BOYA BADANA USTASI, İŞ YERİ BOYAMA USTASI - ERZURUM ALÇIPAN USTASI - DIŞ CEPHE BOYAMA USTASI - ALÇI SIVA USTASI - EV BOYAMA FİYATLARI - ERZURUM TADİLAT TAMİRAT İŞLERİ - BOYACI USTASI - ALÇIPANCI - DEKORASYON USTASI ARAYANLAR - ERZURUM ALÇI BOYA İŞLERİ

  
1269 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret160092
Takvim
SAAT
Hava Durumu