• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.

İPEK YOLU Danışmanlık ve bakıcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetici Asistanı Esra Korkmaz 26 yıldır hizmet veren İPEK YOLU DANIŞMANLIK olarak hasta, yaşlı, bebek, çocuk bakıcılığı, refakatçi ve temizlik alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz dedi.

İPEK YOLU Danışmanlık ve bakıcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetici Asistanı Esra Korkmaz  26 yıldır hizmet veren İPEK YOLU DANIŞMANLIK olarak hasta, yaşlı, bebek, çocuk bakıcılığı, refakatçi ve temizlik alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz dedi.
     İPEK YOLU Danışmanlık Yönetici Asistanı Esra Korkmaz, alanında uzman, eğitimli, sertifikalı, referanslı, dürüst, güvenilir, sabırlı, dikkatli, çocuklarla, yaşlılarla ve hastalarla iletişimi kuvvetli, güler yüzlü, şefkatli, hızlı ve doğru karar verebilen, aile düzenine ayak uyduran, hasta ve yaşlı psikolojisinden anlayan bakıcılar ile çalışmaktayız dedi.
Korkmaz, Üniversite de hasta ve yaşlı bakıcılığı eğitimi alan, hasta ve yaşlı bakıcıları, hemşireler, sağlıkçılar ve aynı zamanda eğitimli çocuk bakıcılarımız ile hizmet vermekteyiz dedi.
İpek Yolu Yönetici Asistanı Esra Korkmaz şirket olarak prensiplerimiz ailelere vermiş olduğumuz bu hizmetlerin akabinde hasta bakıcılarımız sürekli denetliyor, bakıcılarımızın izinli olduğu günlerde aileleri ziyaret edip verilmiş olan hizmetten memnun olup olmadıkları sorguluyoruz. 
 Zaman zaman hasta ve yaşlılara psikologlarımızla birlikte psikiyatrik destek veriyor ve en önemlisi hasta bakıcılarımızın tıbbi destek konusunda yetersiz kaldığı durumlar da 7/24 saat hemşirelerimiz destek vermekteyiz.
Korkmaz aile olarak almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya hazırız. Bakıcı yerleştirme aşamasında ve sonrasında da sizlerin memnuniyetini teyit etmek ve her zaman yanınızda olmak için sizlerle sürekli iletişim halinde oluyoruz.
     İPEK YOLU Danışmanlık Yönetici Asistanı Esra Korkmaz çocuk bakıcı eleman portföyümüzle çocuklarımız, yaşlılarımız ve hastalarımız için en doğru bakıcı adaylarıyla tanıştırıyoruz.
İPEK YOLU DANIŞMANLIK Erzurum başta olmak üzere Erzincan ve Kars da hizmet veren şirketimizin amacı hizmet alanını genişleterek tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedeflemekteyiz diyerek sözlerini tamamladı. 
Korkmaz Çocuk, Bebek, Refakatçi, Yaşlı ve Hasta bakıcı talabi olan her kes bize 0 532 521 93 84 – 0 442 233 73 96 nolu tlf lardan  www.betistemizlik.com dan ulaşabilir ve mehmet_betis@hotmail.com dan mail atabilir. Biz 7 / 24 saat halkımızın hizmetinde olduğumuzu belirtmek isterim dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 87 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret93977
Takvim
SAAT
Hava Durumu