• TEMİZLİK % EVDE BAKIM & SU DEPOSU TEMİZLİĞİ & HAŞERE İLAÇLAMA
    • Şirketimi Ev, İş Yeri, Kurum Temizliği; Evde Hastanelerde, Hasta, Yaşlı, Yatalak, Çocuk, Bebek, Bakımı ve refakatçilik hizmetleri, Su Depoları temizliği, dezenfektanı, Epoksi boya ile; Haşerelere karşı Genel ilaçlama hizmeti vermektedir.
KORONAVİRÜSÜ1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTAN

İPEK YOLU Danışmanlık ve bakıcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetici Asistanı Esra Korkmaz 26 yıldır hizmet veren İPEK YOLU DANIŞMANLIK olarak hasta, yaşlı, bebek, çocuk bakıcılığı, refakatçi ve temizlik alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz dedi.

İPEK YOLU Danışmanlık ve bakıcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yönetici Asistanı Esra Korkmaz  26 yıldır hizmet veren İPEK YOLU DANIŞMANLIK olarak hasta, yaşlı, bebek, çocuk bakıcılığı, refakatçi ve temizlik alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz dedi.
     İPEK YOLU Danışmanlık Yönetici Asistanı Esra Korkmaz, alanında uzman, eğitimli, sertifikalı, referanslı, dürüst, güvenilir, sabırlı, dikkatli, çocuklarla, yaşlılarla ve hastalarla iletişimi kuvvetli, güler yüzlü, şefkatli, hızlı ve doğru karar verebilen, aile düzenine ayak uyduran, hasta ve yaşlı psikolojisinden anlayan bakıcılar ile çalışmaktayız dedi.
Korkmaz, Üniversite de hasta ve yaşlı bakıcılığı eğitimi alan, hasta ve yaşlı bakıcıları, hemşireler, sağlıkçılar ve aynı zamanda eğitimli çocuk bakıcılarımız ile hizmet vermekteyiz dedi.
İpek Yolu Yönetici Asistanı Esra Korkmaz şirket olarak prensiplerimiz ailelere vermiş olduğumuz bu hizmetlerin akabinde hasta bakıcılarımız sürekli denetliyor, bakıcılarımızın izinli olduğu günlerde aileleri ziyaret edip verilmiş olan hizmetten memnun olup olmadıkları sorguluyoruz. 
 Zaman zaman hasta ve yaşlılara psikologlarımızla birlikte psikiyatrik destek veriyor ve en önemlisi hasta bakıcılarımızın tıbbi destek konusunda yetersiz kaldığı durumlar da 7/24 saat hemşirelerimiz destek vermekteyiz.
Korkmaz aile olarak almış olduğunuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmaya hazırız. Bakıcı yerleştirme aşamasında ve sonrasında da sizlerin memnuniyetini teyit etmek ve her zaman yanınızda olmak için sizlerle sürekli iletişim halinde oluyoruz.
     İPEK YOLU Danışmanlık Yönetici Asistanı Esra Korkmaz çocuk bakıcı eleman portföyümüzle çocuklarımız, yaşlılarımız ve hastalarımız için en doğru bakıcı adaylarıyla tanıştırıyoruz.
İPEK YOLU DANIŞMANLIK Erzurum başta olmak üzere Erzincan ve Kars da hizmet veren şirketimizin amacı hizmet alanını genişleterek tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedeflemekteyiz diyerek sözlerini tamamladı. 
Korkmaz Çocuk, Bebek, Refakatçi, Yaşlı ve Hasta bakıcı talabi olan her kes bize 0 532 521 93 84 – 0 442 233 73 96 nolu tlf lardan  www.betistemizlik.com dan ulaşabilir ve mehmet_betis@hotmail.com dan mail atabilir. Biz 7 / 24 saat halkımızın hizmetinde olduğumuzu belirtmek isterim dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 168 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret100666
Takvim
SAAT
HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

CAS numarası: 

7722-84-1

EC Numarası: 

231-765-0

PubChem: 

784

ChemSpider: 

763

Donma noktası : 

-0,43°C

Kaynama noktası : 

150,2°C

Molar kütle: 

34,0147 g / mol

Yoğunluk: 

1.135 g/cm3 (20 ° C, 0) 1.450 g/cm3 (20 ° C, saf)

Asitlik (pKa): 

11.75

Kırılma indeksi (nD):

 1,4061

Viskozite: 

1.245 cP (20 ° C)

Dipol moment: 

2.26 D

 

Açıklama

Standart Verileri
Kimyasal formülü H2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2Oçözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.

Genel Bilgi

 Üretim ve Reaksiyonları

Hidrojen peroksit doğada kar ve yağmur içerisinde az miktarda bulunmaktadır. Eski zamanlarda baryum oksidin havada 500°C’ye ısıtılması ile elde edilen baryum peroksidin sülfat asidi ile muamelesinden elde edilmekteydi.

 BaO2 H2SO 4  -- › BaSO 4 H22
Suyun elektrolizi esnasında katot çevresinde meydana gelir Etil antrakinonun otoksidasyonundan elde edilebilmektedir. Derişik sülfat asidi elektroliz edildiğinde peroksidisülfat asidi elde edilir. İkincil reaksiyon olarak oluşan maddenin su ile reaksiyonundan hidrojen peroksit elde edilebilmektedir.

H2S28 2H2O -- › 2H2SO4 H2O2

Kullanım Alanları

Kimya
% 3’lük çözeltisi oksijenli su olarak,% 70’lik çözeltisi organik maddeleri ve anorganik iyonları oksitlemede kullanılmaktadır.0 luk çözeltisi perhidrol adı altında bu sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

Tekstil
% 30-50 arasındaki konsantrasyonları tekstil sanayiinde pamuklu kumaşları beyazlatmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Hijyen
% 3-4’lük çözeltisi oksijenli su olarak mikrop öldürücü,temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Gıda
Gıda maddelerinde beyazlatıcı olarak kullanılabilmektedir.

Kozmetik
% 3-6’lık çözeltisi kozmetik sektöründe saç boyalarında katkı maddesi olarak ve saç sarartılması amacıyla kullanılmaktadır.

Su
Su arıtma sistemlerinde Trihalometanlar ve haloasetik asitleri azaltırken, su arıtmada hidrojen peroksit,koku azaltma,su tadı değiştirme,ozon miktarını artırma veya azaltma maksadıyla kullanılmaktadır.


Tarım
Hidroponik olarak bazı çiftçilik sulama çözümlerinde hidrojen peroksit zayıf solüsyon halinde kullanılmaktadır.

Patlayıcı
Bu sektörde organik peroksit patlayıcısı oluşturmak için kullanılmaktadır.

 

Hava Durumu